Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najsilniejsza kobieta Śląska

W sobotę 19 lipca rynek w Koniecpolu wypełnił się po brzegi. Wszystko za sprawą organizowanych w tym dniu I Otwartych Mistrzostw Śląska w Armwrestlingu, które przyciągnęły tłum kibiców.

Wiele osób chciało na własne oczy zobaczyć jak tak naprawdę wygląda profesjonalne siłowanie się na rękę. Oczywiście rzesza zawodników chciała sprawdzić swoją aktualną formę. W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodników zarówno z Polski jak i z zagranicy, którzy rywalizowali ze sobą na prawą rękę w 10 kategoriach wagowych.

O randze mistrzostw może świadczyć fakt, iż na uczestnictwo w nich zdecydowało się wielu zawodników, którzy podbijają zarówno arenę krajową jak i odnoszą sukcesy na arenie międzynarodowej. W tych prestiżowych zawodach swoją pozycję zaznaczył również Cieszyn. W kategorii Open Kobiet, udział wzięła niepełnosprawna zawodniczka Maria Juroszek, podopieczna trenera Zbigniewa Gryżbonia, reprezentująca KS MOSiR Cieszyn, która w rywalizacji ze zdrowymi zawodniczkami okazała się bezkonkurencyjna i bez żadnej porażki wywalczyła tytuł najsilniejszej kobiety w Armwrestlingu na Śląsku. Był to już kolejny sukces naszej zawodniczki w siłowaniu na rękę.

Robert Hubczyk

źródło: ox.pl
dodał: JB

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: