Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najmłodsi stela 192/815/2021

Zapraszamy na kolejną część cyklu - ''Najmłodsi stela''- czyli fotogalerię najmłodszych mieszkańców naszego powiatu urodzonych w ostatnim czasie.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć najmłodszych mieszkańców Śląska Cieszyńskiego. Tę galerię tworzymy dzięki uprzejmości Szpitala Śląskiego w Cieszynie. 
 
Wszystkim Rodzicom serdecznie gratulujemy. Niech nie brakuje Wam zdrowia. Niech Wasze dzieci pokazują Wam na co dzień, jak ważna jest radość z rzeczy najmniejszych! 
 
A kto urodził się w ostatnim czasie????

 


UWAGA!

Urodziło Ci się dziecko? Nie ma tutaj Twojej pociechy, a chciałbyś, aby znalazła się w naszej galerii? Prześlij zdjęcia na adres (koniecznie podaj dane dziecka oraz numer telefonu oraz zgodę na publikację wizerunku dziecka- bez tych danych zdjęcia nie zostaną opublikowane!) redakcja@ox.pl

Kolejna część już wkrótce...


Wszystkie poprzednie części "Najmłodsi stela" znajdziesz klikając w ten
 LINK>>>

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-12-19 14:26:04
suski: redakcji coś uciekło, ale że w necie nic nie ginie to pomogę odzyskać :D ===> 2021-12-19, 11:06:00 = +święty+Patryk+: dziadkowie tych dzieci uwolnili Polskę od komuny i rządów partyjnych uzurpatorów, członkostwem w UE i w NATO zapewnili wszystkim Polkom i Polakom nieznane od wieków dobrobyt i bezpieczeństwo - ich rodzice ten wielki sukces p r z e f u j a r z y l i, zaślepieni tym spokojem i dobrobytem, gardzący "ciepłą wodą w kranie" - one same urodziły się w kraju, w którym od 6 lat bolszewicka władza ręka w rękę z katolickimi biskupami znów grabi i upodla naród, jej partyjni funkcjonariusze kradną na potęgę gdzie tylko i ile się da, w karju w którym znowu panuje d r o ż y z n a, i n f l a c j a, c e n z u r a, s ł u ż b y specjalne i prokuratura są angażowane przez partię przeciwko opozycji i wolnościom obywatelskim, w kraju s k ł ó c o n y m ze wszystkim sąsiadami, z całą UE i z nawet z największymi sojusznikami w NATO - taki jest ich pierwszy, a nasz dzień powszedni
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: