Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najlepszy dzielnicowy jest z Cieszyna

Wczoraj (07.09.2018) w Katowicach zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XI Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych „Dzielnicowy Roku”. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce zajął sierż. sztab. Kamil Przewieźlik z cieszyńskiej komendy. W październiku będzie reprezentował nasz garnizon w ogólnopolskim finale zawodów dzielnicowych.

Od środy trwały zmagania policjantów garnizonu śląskiego w wojewódzkiej edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów „Dzielnicowy Roku 2018”. Do udziału w konkursie zakwalifikowało się w sumie 64 policjantów.

Najlepszym pośród wszystkich okazał się dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie, sierż.szt. Kamil Przewieźlik- Mundur policyjny założył sześć lat temu. Na co dzień pełni służbę jako dzielnicowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie służąc swoją pomocą mieszkańcom dzielnicy nr 1 ( Boguszowice, Marklowice, Frysztackie Przedmieście). Wraz ze zdobywcą II miejsca będzie reprezentował garnizon śląski w ogólnopolskim finale zawodów, który odbędzie się w dniach od 23 do 26 października 2018 r. w Szkole Policji w Katowicach – informuje asp. Krzysztof Pawlik

(red.)

źródło: ox.pl
dodał: cr

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-09-08 16:57:25
bronek91: Osobiście uważam, iż nie trzeba być najlepszym dzielnicowym, wystarczy być przynajmniej dobrym, a do tego żodyn konkurs potrzebny ni ma. Wystarczy traktować ludzi po równo, bez podziału na linii np. samorządowcy i obywatele. Czy policja zajęła się już niejasnościami w cieszyńskim magistracie???
2018-09-08 17:17:47
Jakkolwiek Żywy : Aż się boję, co oznacza bycie najlepszym policjantem w Polsce aktualnie i mam nadzieję, że się mylę. Ale może mieszkańcy wymienionych dzielnic się wypowiedzą.
2018-09-08 17:50:36
bronek91: Jakkolwiek Żywy, myślę, iż jest już sukces jeżeli mieszkańcy wymienionych dzielnic powszechnie wiedzą, wiedziały przed ukazaniem się artykułu, kto jest ich dzielnicowym.
2018-09-08 22:27:31
wariot: Bronek91. Jo wiedze, że Cie je w każdej dup.. pełno. Jak wcześnij był jakisi Przepieron, tak teraz żeś je Ty (nie wiym czy coś wasz łączy czy ni, nieważne). Moja propozycja je tako: wypowiadje się jyno na tematy w kieych mosz co sysnownego do powiedzynio. Chyba to do Ciebie trafiło i było to napisane po twoimu.
2018-09-08 22:42:08
bronek91: Szanowny wariot, skoro z mojej strony oczekiwanie dobrze wykonującego swoje funkcje dzielnicowego, to twoim zdaniem nic //"sysnownego do powiedzynio."//- cytat zatem co związanego z prezentowanym artykułem zawiera Twoja wypowiedź?
2018-09-10 17:05:57
jan_122: Od wielu lat jestem jego sąsiadem i uważam, że Pan Kamil na to wyróżnienie sobie całkowicie zasłużył. Miły, grzeczny i pomocny nawet na moim osiedlu które nie jest jego rewirem. Gratulacje Kamilku.
2018-09-10 20:28:03
bronek91: jan_122: podejrzewam, iż masz jeszcze wielu sąsiadów na poziomie. Nikt nie zaprzecza, iż jest inaczej. Jakby zapytać sąsiadów gangusa "Pershinga", jaki był pan Andrzej, to wszyscy odpowiedzą: "Jezu, dusza człowiek". Może poprosisz miejscowego włodarza i zorganizuje konkurs na sąsiada roku?…. Być może właściwy miejscowo komendant też się ucieszy…. To nie o bycie miłym tu chodzi, tylko o podnoszenie motywacji w szeregach policji ino…. Gratulacje i pozdrowienia dla wszystkich koleżanek i kolegów z komisariatu oraz ich sympatyków, każdej płci….
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: