Najlepszy dzielnicowy

W czwartek (28.09.2017) podczas sesji Rady Miejskiej w Cieszynie została przyznana nagroda dla najlepszego dzielnicowego w tym mieście w roku 2016, którym został mł.asp. Mariusz Krawiec.

Nagrodę i dyplom wręczył mu Burmistrz Cieszyna wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej.  - Młodszy aspirant Mariusz Krawiec jest dzielnicowym rejonu nr VIII, obejmującego m.in. Kalembice i Pastwiska. W 2016 roku osiągnął najlepsze wyniki w służbie, które wymiernie przedkładają się na stan bezpieczeństwa w pełnionym przez niego rejonie służbowym. Dzielnicowy utrzymuje bardzo dobry kontakt z mieszkańcami rejonu służbowego, gdzie co dzień pełni służbę – relacjonuje podkom. Rafał Domagała, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Nagrodę pieniężną oraz dyplom wręczył mu Burmistrz Miasta Cieszyna wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej. Do gratulacji przyłączyli się radni miejscy oraz Pierwszy Zastępca  Komendanta Powiatowego Policji w Cieszynie mł.insp. Rafał Machaczka.

(red/mat.pras.)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2017-09-30 10:28:17
bronek91: Gratulacje!!!  Jeżeli faktycznie jest to efekt dobrze wykonanej pracy a nie układów w komisariacie, życzę wytrwania w doskonałej dyscyplinie pracy i świecenia przykładem dla kolegów i koleżanek, nie tyle z Policji, co w pierwszej kolejności dla partaczy z PO-milicji. Proszę nie spocząć na laurach! Odznaczenie nie oznacza uwieńczenia danego etapu, ale zobowiązanie do zachowania poziomu, przynajmniej.
2017-09-30 11:07:05
wonderboy: Gratulacje Mariusz . Patrole ze straży granicznej się przydały . Pamiętam interwencje twoim białym maluchem z sierż. Szczotką ;) Pozdrawiam
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
kontakt z redakcją