Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Najlepiej się uczą i zostali docenieni

Najlepsi uczniowie z Jasienicy odebrali zaszczytne wyróżnienia. Nagrody otrzymali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, a także wykazali się szczególnymi osiągnięciami w konkursach przedmiotowych.

Spotkane było okazją do uhonorowania najlepszych uczniów i docenienie ich wysiłku, który wkładają w edukację i wysiłek sportowy.  – Wiem, że każdy z was ma swoje cele i marzenia. To niezwykle ważne, abyście kontynuowali rozwijanie swoich umiejętności i pasji, niezależnie od tego, gdzie wasza droga życiowa was zaprowadzi. Pamiętajcie o swoich korzeniach, o tym miejscu, które was wychowało, i o tych, którzy was wspierali na każdym kroku - mówił wójt. Dodatkowo, życzył wszystkim uczniom udanego życia, pełnego sukcesów i radości z osiągnięć. Podkreślił, że zachowanie więzi ze społecznością powinno być dla nich ważne, i niech pamiętają, że nawet jeśli opuszczają to miejsce, zawsze mogą wracać do swojego domu.

W tym roku w gminie Jasienica pamiątkowe statuetki z rąk wójta Janusza Pierzyny w towarzystwie przewodniczącego Rady Gminy Jasienica Czesława Machalicy, odebrało osiemdziesięciu sześciu uczniów, którzy ukończyli szkołę w roku szkolnym 2022/2023 z wyróżniającymi wynikami w nauce oraz wzorowym zachowaniem.
Słowa uznania i podziękowania, popłynęły także w stronę rodziców, którzy przez lata poświęcali czas i wspierali swoje dzieci, aby pomóc im osiągnąć sukcesy w edukacji i życiu.

Całą imprezę uświetnił występ dzieci z ZSP Iłownica „Szwarne Dziecka” pod przewodnictwem Marii Szubert.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: