Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nagrody za ankietę czekają

Wydział Promocji i Informacji oraz Wydział Kultury Urzędu Miejskiego gorąco zachęca do wypełnienia anonimowej, krótkiej ankiety, która pozwoli nam poznać opinie i gusta cieszyniaków.

Z jakich źródeł czerpiecie Państwo informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie? Czy są one wystarczające? Jaka jest według Was największa atrakcja Cieszyna? Mają Państwo okazję wypowiedzieć się w temacie dostępu do informacji o imprezach, jak i o samych imprezach organizowanych w naszym mieście.

Ankietę można znaleźć m. in. w Cieszyńskim Centrum Informacji (Rynek 1 obok wejścia do Ratusza), w Wydziale Promocji i Informacji UM (Ratusz, I p., pok. nr 3), a także na stronie www.cieszyn.pl w zakładce ANKIETA, gdzie będzie można wypełnić ją online lub pobrać w formacie pdf.

UWAGA! Za każdą wypełnioną ankietę można bezpłatnie otrzymać komplet ośmiu pięknych, pamiątkowych widokówek z Cieszyna. Pocztówki można odebrać po oddaniu wypełnionej ankiety w Cieszyńskim Centrum Informacji lub Wydziale Promocji i Informacji.

Liczy się każdy głos, za który serdecznie dziękujemy! Głosy będą miały wpływ na sposób promocji imprez w Cieszynie i kształt imprez miejskich. 

Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie zapisz się na newsletter na www.cieszyn.pl 

źródło: UMC
dodał: UMC

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: