Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nagrody i wyróżnienia dla sportowców

Podczas wczorajszej (5 listopada) sesji rady miasta w Wiśle odbyło się wręczenie dorocznych nagród i wyróżnień sportowych za osiągnięcia w roku poprzednim.

Młodym wiślańskim sportowcom pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe wspólnie wręczyli burmistrz Tomasz Bujok oraz przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski. Uroczystość, z racji obostrzeń, odbyła się w bardzo skromnej formie.

- Niezmiernie się cieszę, że mimo tych wszystkich trudności, które nas w tym roku dotknęły, mogliśmy się tutaj spotkać i docenić wasze osiągnięcia. Chcę wam pogratulować przede wszystkim waszej determinacji i cierpliwości, odwagi i też umiejętności pogodzenia treningów z zajęciami szkolnymi i innymi obowiązkami – zwrócił się do młodych sportowców burmistrz Tomasz Bujok. - Na najbliższe igrzyska może jeszcze nie uda się pojechać, ale wierzę, że na kolejnych już będziecie reprezentowali nasze miasto i nasz kraj – dodał. - Bardzo się cieszymy z waszych osiągnięć. Dziękuję wam za te wyniki! Dziękuję też waszym rodzicom, trenerom i działaczom za poświęcenie, bo żeby był wynik sportowy musi być współpraca tych wszystkich stron – podsumował przewodniczący rady miasta Janusz Podżorski.

Nagrody sportowe indywidualne za rok 2019 otrzymali: Baczyński Bartosz (judo), Haratyk Kamila (biegi narciarskie), Konderla Nicole (skoki narciarskie), Raszyk Tomasz (downhill),
Szozda Wiktor (skoki narciarskie), Wantulok Laura (biegi narciarskie), Wantulok Mikołaj (skoki narciarskie), Nagrodę sportową drużynową za rok 2019 otrzymała: Drużyna Młodziczek Młodszych KU-13 (koszykówka) - Integracyjne Stowarzyszenie Wiślańska Jedynka Wyróżnienia sportowe za rok 2019 otrzymali: Cieślar Wojciech (skoki narciarskie), Cienciała Tymoteusz (skoki narciarskie).

red./mat.pras.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: