Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Nagrody czekają

Wystartował konkurs ''Cieszyn wzdłuż i wszerz''. Zamiarem organizatorów jest, aby mieszkańcy Cieszyna i okolic, wspólnie z Urzędem Miejskim w Cieszynie stworzyli wyjątkowy przewodnik po mieście, w którym znajdą się pomysły na spacery kulturalne, historyczne, kulinarne, przyrodnicze i inne.

Wystartował konkurs „Cieszyn wzdłuż i wszerz”. Zamiarem organizatorów jest, aby mieszkańcy Cieszyna i okolic, wspólnie z Urzędem Miejskim w Cieszynie stworzyli wyjątkowy przewodnik po mieście, w którym znajdą się pomysły na spacery kulturalne, historyczne, kulinarne, przyrodnicze i inne.

 
Jak wziąć udział w konkursie? Należy stworzyć własną trasę spacerową po Cieszynie oraz zamieścić jej opis w formularzu konkursowym, dostępnym na oficjalnym miejskim fanpage'u w serwisie Facebook www.facebook.com/CieszynRobiWrazenie. Inspiracje można znaleźć na każdym kroku, a tematy tras spacerowych zależą od kreatywności i pomysłowości uczestników.
 
Najlepsze pomysły zostaną wyłonione w drodze głosowania. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: Kije Nordic Walking oraz koszulki „Cieszyn robi wrażenie”.
 
Konkurs potrwa do 26 czerwca 2012r.
 
Jeśli chcesz otrzymywać najświeższe informacje o imprezach odbywających się w Cieszynie zapisz się na newsletter na www.cieszyn.pl

Promocja UM Cieszyn

 

 

źródło: UMC
dodał: UMC

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: