Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nabór do Pretorians Skoczów!

Już w najbliższy wtorek 25 listopada o godzinie 20:00 na sali gimnastycznej przy ulicy Góreckiej 65a (teren Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie-Bajerkach) o godzinie 20:00 odbędzie się rekrutacja do jedynej na Śląsku Cieszyńskim i okolicy drużyny futbolu amerykańskiego Pretorians Skoczów.

Jakie warunki trzeba spełnić? – okazuje się, że nie trzeba znać nawet podstaw gry i posiadać sprzętu - Nie musisz znać zasad futbolu - nauczymy Cię! To nie jest takie trudne! Nie musisz martwić się o sprzęt, początkującym zawodnikom zapewniamy kask i ochraniacze. – informują organizatorzy naboru. Przypominamy, że Pretorians to jedyna  Śląsku Cieszyńskim i najbliższej okolicy  drużyny futbolu amerykańskiego, która występuje w II Polskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego. 

A jakie trzeba mieć predyspozycje by znaleźć się na boisku? okazuje się, że dla każdego znajdzie się miejsce - Nie ważne czy jesteś wysoki, czy niski, chudy czy gruby - znajdziemy dla Ciebie miejsce na boisku! Futbol to gra zespołowa, w której każdy zawodnik ma przypisane funkcje i zadania w zależności od jego predyspozycji motorycznych i fizycznych! Dlatego absolutnie każdemu znajdziemy zadanie na boisku!

Rekrutacja odbędzie się we wtorek 25 listopada 2014r na sali gimnastycznej przy ulicy Góreckiej 65a (teren Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Skoczowie-Bajerkach) o godzinie 20:00 i potrwa około 2 godzin. - Należy zabrać ze sobą przede wszystkim obuwie sportowe na salę gimnastyczną oraz strój sportowy - informuje Łukasz Stępień,  prezes Klubu Futbolu Amerykańskiego Pretorians Skoczów

Patronat medialny nad zespołem sprawuje Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL

(red)    
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: