Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Nabir szuka dobrych ludzi...

Dziś chcemy przedstawić Państwu Nabira, który szuka domu i dobrych ludzi.

 

 


Piesek wiele lat życia spędził w schronisku, obecnie przebywa w "Domu Tymczasowym Stowarzyszenia AS". Jest spokojny i cierpliwy. Ma nadzieję, że prawdziwe szczęście wreszcie się do niego "uśmiechnie" i zazna jeszcze dobrego życia we własnym domu. Mimo swojego wieku jest zdrowy i pełen radości.

Jak widać na zdjęciach, Nabir jest duży, ale zarazem bardzo łagodny i przyjazny. Ma dużo energii i chce zwrócić na siebie uwagę. Głaskanie i przytulanie to teraz już dla niego chleb powszedni, ale wcześniej nigdy nie był tego uczony. Pies ma bardzo ugodowy charakter i świetnie dogaduje się z rezydentami. Czasami nie dosłyszy wszystkiego, jest za to bardzo mądry i szybko się uczy. Potrafi ładnie chodzić na smyczy i naśladując innych psich kompanów, zdyscyplinowany przychodzi na zawołanie.

Jest bardzo zaabsorbowany zabawą z piłką, wtedy wykazuje mistrzowskiego ducha sportu i biega do wyczerpania. Po takim treningu widać w jego oczach ogromną wdzięczność i radość. Ponadto bardzo lubi przebywać na podwórku i swoją posturą może odstraszać nieproszonych gości, chociaż nie ma w nim ani cienia agresji.

Razem ze "Stowarzyszeniem AS" szukamy dla psa domu, który zapewni czworonogowi to, co lubi najbardziej i sprawi, że Nabir będzie najszczęśliwszym psem na świecie.
Kontakt w sprawie adopcji: tel/sms Halina: 609- 692-622 Basia: 502- 242- 904
Kto go przygarnie?


Może ktoś zechce zapewnić mu cztery kąty i odrobinę miłości, żeby choć ostatnie lata spędził szczęśliwy ? Jeżeli chcesz pomóc, zadzwoń.

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-01-14 11:55:20
hycel: Jestem dobrym człowiekiem i szukam psa, ale psa, a nie coś takiego.
2020-01-14 18:24:55
nobody66: " to coś" jest pięknym, sympatycznym kundelkiem i nie szuka takiego wrednego hycla. Pytanie do redakcji - kiedy ta podróbka człowieka - "hycel" zostanie na trwałe usunięty z tego forum? Drwiny, które sobie urządza kosztem porzuconych, nie raz maltretowanych psów, są nie do przyjęcia przez przyzwoitych ludzi.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: