Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Na rower do Zamarsk

W najbliższą niedzielę (11 września) miłośnicy dwóch kółek spotkają się w Zamarskach, gdzie odbędzie się trzecia edycja MTB Lutnia Bike Maraton. W wyścigu mogą brać udział rowerzyści od 16 roku życia.

Pierwszy wyścig odbył się w roku 2009 w ramach projektu "Aktywnie, zdrowo, odlotowo - cykl imprez sportowo-rekreacyjnych dla mieszkańców wsi Zamarski". Ze względu na duże zainteresowanie inicjatywa kontynuowana była w następnych latach.

Celem zawodów jest popularyzacja kolarstwa górskiego, turystyki rowerowej, zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji a także promocja wsi Zamarski oraz Gminy Hażlach.

Trasy zawodów o dystansie 30 km dla panów i 15 km dla pań poprowadzone są przez boczne, polne i leśne drogi o nawierzchni asfaltowej, szutrowej i trawiastej. Mężczyźni pojadą w 5 kategoriach wiekowych,  kobiety w trzech. Opłata startowa wynosi 20 zł, w jej ramach zawodnicy otrzymują ubezpieczenie, obsługę medyczną, napój i ciepły posiłek.

Dla najlepszych zawodników Organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody – puchary, medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Osoby zainteresowane udziałem w zawodach mogą zgłosić się za pomocą formularza na stronie internetowej www.mtb.zamarski.pl, telefonicznie pod nr tel. 697810155, za pomocą poczty elektronicznej lutnia@zamarski.pl lub w dniu startu w biurze zawodów do godziny 14.30.

Portal OX.PL jest patronem medialnym imprezy.


Regulamin na stronie http://www.mtb.zamarski.pl/regulamin.html lub poniżej:

/files/ckfiles/files/regulamin_mtb.pdf

Trasa zawodów:

źródło: OX.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: