Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Na pożegnanie wakacji

Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej "Być Razem" w Cieszynie zaprasza mlodzież, ktora chce spędzić czas w sposób ciekawy i twórczy do udziału w warsztatach organizowanych w ramach projektu Wakacyjna Akademia Współpracy

Warsztaty ruchowe z elementami tańca potrwają do 2 września. Uczestnicy spotykają się w godzinach od 17.00 do 20.00 w Domu Dzieci i Młodzieży w Czeskim Cieszynie przy ul. Hrabinskiej 33. Nadal odbywają się również warsztaty kuglarskie. Kolejna edycja już 29 sierpnia (godz.11.00-13.00 i17.00-18.30) oraz 30 sierpnia od 11.00-13.00. - Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 33 479545 – informują organizatorzy spotkań.

A ponieważ wakacje pomału dobiegają końca Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt"  zaprasza do udziału w pikniku z okazji zakończenia okresu wakacyjnego i półkolonii, który wystartuje już w najbliższy poniedziałek (29 sierpnia) o godzinie 17.00 w Centrum "Kontakt". - W ramach spotkania planowany jest wernisaż prac uczestników półkolonii, poczęstunek, fotorelacja z przebiegu półkolonii w postaci pokazu slajdów, gry i zabawy – podkreślają organizatorzy.

W czasie pikniku zaprezentują swoje umiejętności uczestnicy warsztatów, które odbywają się w ramach projektu „Wakacyjna Akademia Współpracy", realizowanego przez Stowarzyszenie Pomocy Wzajemnej „Być Razem" we współpracy z Domem Dzieci i Młodzieży z Czeskiego Cieszyna.

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: