Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

"Na podwójnym gazie" za kierownicą...

Dzięki odpowiedzialnej, obywatelskiej postawie świadków policjanci z Jasienicy zatrzymali 61-letnią mieszkankę Bielska-Białej która kierowała na „podwójnym gazie”

Do zdarzenia doszło w środę (10.03) przed godziną 15-tą w Jaworzu przy ul. Niecałej w okolicach torowiska.

- 44-letni mieszkaniec bielska zauważył, że kierująca nissanem niepewnie zachowuje się na drodze, nie potrafi utrzymać właściwego toru jazdy. Świadek poinformował Policję i wykorzystując moment zatrzymania pojazdu wyciągnął kluczyki ze stacyjki nissana uniemożliwiając dalszą jazdę kobiecie. Chwilę później 61-latka została zatrzymana przez patrol – poinformowała bielska policja.

Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierująca ma 2 i pół promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy.
Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-11 17:22:53
św. Patryk.: a w Brodnicy policjanci próbowali wmanewrować kierowcę w mandat, historię pokazuje kanał STOP CHAM na YT - się rozzuchwalili chłopcy pod parasolem PiS-owskiej władzy, widać im się pozycja społeczna milicjantów i ZOMO-wców marzy, komentarze pod materiałem mówią wszystko ===> www.o2.pl/motoryzacja/policja-czyhala-na-jego-blad-kierowce-uratowala-kamerka-samochodowa-6616877136247328a
2021-03-11 19:20:06
Antykler Forte: czekamy na informację ox o zawiadomieniu prokuratury w sprawie przestępstw popełnionych przez biskupów bielsko-żywieckich Rakoczego, Pindela, Gregera oraz kardynała Dziwisza
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: