Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Na góralską nutę

Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii ''Kontakt'' Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej ''Być Razem'' w Cieszynie zaprasza na zajęcia pod nazwą ''Na góralską nutę''.

Zajęcie rozpoczną się 28 października (piątek) o godzinie 16.00. Szczegółowe formacje można uzyskać pod nr tel. 33 479 54 55 lub w biurze CPEiT "Kontakt" przy ul. Ks. Janusa 3 w Cieszynie.

- Lubisz muzykę góralską? A może chcesz z nami zatańczyć obertasa? Już 28 pażdziernika o godzinie 16.00 zabierzemy Cię w niezapomnianą podróż, którą będziesz mógł kontynuować cyklicznie przez 7 tygodni. Dowiesz się wielu ciekawych rzeczy związanych z kulturą i tradycją góralską – zachęcają pomysłodawcy "Na góralską nutę".

Działania przeplatane będą różnymi formami aktywności animacyjnej. 

- Zajęcia adresowane są do dzieci ze szkół podstawowych oraz ich rodziców. Czekamy na wszystkich chętnych. Świetna zabawa i niezapomniane wrażenia gwarantowane w każdy piątek od 28.10 do 16.12.2011. Zajęcia odbywają się w Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii „Kontakt” przy ul. Ks. Janusza 3. Wstęp wolny – informuje Centrum Profilaktyki Edukacji i Terapii "Kontakt" Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem" w Cieszynie.

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: