Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Na drogach spokojnie

Choć coroczna akcja znicz jeszcze trwa, to na drogach powiatu cieszyńskiego jest i było spokojnie. Policja nie odnotowała poważniejszych zdarzeń.

Co roku policja szczególnie dba o bezpieczeństwo podczas listopadowego święta, kiedy odwiedzamy groby naszych bliskich. I dziś (1 listopada 2011r.), można było napotkać zwiększoną ilość policyjnych patroli, najczęściej stojących na straży ruchu drogowego w okolicach cmentarzy. 


Jednak jak poinformował Portal Śląska Cieszyńskiego OX.PL asp. Rafał Domagała, Dzień Wszystkich Świętych w naszym regionie przebiegał spokojnie. – Nie odnotowaliśmy żadnego wypadku, nie było poważniejszych zdarzeń – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.


Na szczęście nie było też większych korków, ruch w okolicach cmentarzy był w miarę płynny. – W niektórych miejscach trzeba się było liczyć z drobnymi utrudnieniami, kilkuminutowym oczekiwaniem na przejazd – dodaje.

Ruch drogowy utrudniony był szczególnie w okolicy cmentarza komunalnego przy ul. Katowickiej w Cieszynie, przy skoczowskich i strumieńskich nekropoliach. Tam w czasie, kiedy większość osób postanowiła odwiedzić groby bliskich, trzeba było poczekać kilka minut na przejazd.


Policyjna akcja znicz potrwa do północy.


KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: