Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Muzyka stela. Radogost rusza w trasę, "Demony" z okładką

Premiera albumu "Karykatury" zespołu Darek Dusza i Demony zbliża się wielkimi krokami. Okładkę wydawnictwa stworzył Krzysztof Grabowski, perkusista i współzałożyciel legendy polskiego punka - Dezertera.

Przypomnijmy, że debiutancki krążek zespołu muzyka mieszkającego w Pierśćcu ukaże się już 22 października. Wcześniej, już w najbliższą sobotę (8.10) kwartet wystąpi w Cieszynie na jedenastej edycji Gotta Go Festival.

Występy na czterech scenach ogłosił też Radogost. Folk metalowcy z Brennej będą promować swoje najnowsze dzieło - "Córkę Oriona", która trafiła też do serwisu Spotify - na koncertach we Wrocławiu (29.10), Chorzowie (12.11), Bielsku-Białej (3.12) i Brnie (11.2.23).

Trzy kolejne daty koncertów ogłosił też Velesar. Zespół dyrektora Miejskiej Biblioteki Publicznej w Skoczowie wystąpi w piątek (7.10) w Jeleniej Górze, 22 października w Ostrawie, a 12 listopada w Chorzowie.

Kolejny koncert zagrali też rockmani z zespołu 8 lat w Tybecie. W Katowicach, gdzie odbyła się pierwsza edycja AmfiRock Festiwal, zagrali kilka nowych utworów z nadchodzącej płyty, której data premiery nie jest jeszcze znana.

Ciekawym projektem podzieliła się też Dziewanna. Ustrońska artystka znana ze sceny folkowej i folk metalowej opublikowała pierwszy odcinek swojego autorskiego podcastu, w którym opowiada o karpackich zbójnikach. - Opowiem Wam o harnasiach, ich frajerkach, zbójnickich sztuczkach i obyczajach. Podsunę też kilka pomysłów dotyczących tego, gdzie warto wybrać się, by bliżej poznać życie zbójników - wyjaśnia w mediach społecznościowych.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-10-06 07:44:23
alouette: Super, więcej takich artykułów!
2022-10-06 11:04:47
agawa16: Gotta Go Festival, będzie się działo
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: