Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Muzyka stela. Nowe utwory Normana Powera i Velesara

Ostatnie dni przyniosły nową muzykę od Normana Powera - muzyka związanego z Another Pink Floyd - oraz Velesara. Z kolei muzycy z 8 lat w Tybecie zagrali przed wyjątkową publicznością.

"When the children cry" to utwór zespołu White Lion, który został wydany w 1987 roku na albumie "Pride". W teledysku do aranżacji cieszyńskiego artysty możemy zobaczyć ujęcia z naszego regionu. - Ogromnie się cieszę, że mogłem spełnić się wreszcie jako reżyser i scenarzysta i brać udział w montażu, dzięki czemu naprawdę zobaczycie to, co siedziało w mojej głowie odkąd usłyszałem ten utwór - przyznał muzyk w mediach społecznościowych.

Nietypową, bo anglojęzyczną kompozycją pochwalił się też Velesar. Jak podkreśla zespół, "All you need is Trolls" to utwór wydany z okazji celtyckiego święta Beltaine, które przypadało na noc z 30 kwietnia na 1 maja. - Będzie inaczej niż zwykle, trochę zaskakująco, trochę dziwnie... Sami się przekonajcie! - podkreślała skoczowska formacja przed premierą wydawnictwa.

W trakcie sobotniej (30.04) próby zespołu 8 lat w Tybecie, która odbywała się w strumieńskim EMGOK-u, muzyków odwiedziły polskie i ukraińskie dzieci uczęszczające do Emgokowej Akademii Przyjaźni. - Super było dla Was zagrać! Postaramy się częściej organizować próby w sobotnie poranki - napisali artyści na Facebooku.

KR

źródło: ox.pl
dodał: Krzysztof Rojowski

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-05-05 17:15:29
666: Stary (i nowy) dobry żydowczok. Ten bajzel jak po bombie, to chyba na Stawowej. Muza świetna.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: