Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Muzyczna podróż z Adamem Snopkiem

To będzie niezwykły wieczór z muzyką rozrywkową w kabaretowym ujęciu. Wójt gminy Goleszów Sylwia Cieślar oraz Gminny Ośrodek Kultury w Goleszowie zapraszają do udziału w muzycznym show Adama Snopka. Muzyczny wieczór zaplanowano na 17 marca w Sali widowiskowej GOK.

Adam Snopek to absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureat I Nagrody na II Międzynarodowym Konkursie Improwizacji Jazzowej w Katowicach. Ponadto korepetytor i aranżer muzyczny śląskich teatrów.

W słynnym  spektaklu „Skazany na Bluesa” w reż. Arkadiusza Jakubika, wcielił się w postać Bergera i kierował  zespołem muzycznym.
Artysta występuje na scenie Opery Śląskiej w Bytomiu w show muzycznym pt. "Muzyczna Awantura z Happy Endem czyli Adam Snopek Stand-up Przy Fortepianie kontra Kameraliści Opery Śląskiej w Bytomiu" na podstawie własnego scenariusza.

Jest także autorem programu "Od Bacha do AC/DC czyli o muzyce na wesoło" muzycznego show z aktywnym udziałem publiczności przy największych przebojach muzyki rozrywkowej i klasycznej, z którym koncertuje na największych scenach muzycznych i kabaretowych. Niezwykle charyzmatyczny, ekspresyjny, posiadający nieskończone pokłady energii pianista i showman. Czynny muzyk sesyjny, koncertuje w Polsce i za granicami kraju.

Ta wspaniała postać zagości w Goleszowie. – Liczymy na to, że znajdziecie Państwo czas na udział w naszym niezwykłym wieczorze. Chcemy zaprosić wszystkich, którym bliska sercu jest dobra muzyka. Wielkimi krokami zbliża się Dzień Kobiet! Także z tej okazji warto zastanowić się nad specjalnym prezentem, który trafi w gusta ukochanej kobiety. Jednym z nich może być spędzenie wyjątkowego wieczoru w muzyczno-kabaretowej oprawie, którą zapewni wspaniały Adam Snopek– podkreśla  Dorota Siedlecka, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Goleszowie.
17 marca 2023r. o godz. 18:00 w sali widowiskowej w GOK-u. Bilety w cenie 50 zł do nabycia w sekretariacie GOK-u.

 

UWAGA!
Specjalnie dla naszych czytelników przygotowano dwa podwójne zaproszenia do udziału w koncercie. Jak je zdobyć? Napiszcie do nas na adres redakcja@ox.pl w treści maila napiszcie czym jest dla Was muzyka rozrywkowa. Najciekawsze maile nagrodzimy podwójnym zaproszeniem! Przysłanie maila jest jednoczesną zgoda na udział w zabawie!
KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: