Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Możesz się poślizgać

Mamy dobre wieści dla miłośników szaleństwa na łyżwach z regionu. Na 6 grudnia zaplanowane jest otwarcie lodowiska w Brennej, na połowę miesiąca w Zebrzydowicach.

Otwarcie lodowiska w Brennej Centrum (Park Turystyki) zapowiedziano na 06.12.2013, na godz. 15:00. Podobnie jak w poprzednich latach ślizgać się będzie można na świeżym powietrzu, na tafli lodu, która przygotowana będzie za amfiteatrem.

Również mieszkańcy Zebrzydowic będą mieli swoje lodowisko. Jak informuje portal zebrzydowice.net,  staraniem gminy od połowy grudnia do połowy marca przyszłego roku zostanie uruchomione lodowisko przy Zespole Szkół w Zebrzydowicach.  Lodowisko w Zebrzydowicach w godzinach dopołudniowych będzie wykorzystane w ramach zajęć lekcyjnych, natomiast w godzinach popołudniowych udostępnione będzie mieszkańcom gminy. W okresie ferii zimowych i weekendów dzieci i młodzież będą mogli skorzystać z bezpłatnego wejścia w określonych regulaminem godzinach. Dla chętnych nieposiadających własnego sprzętu będzie istniała możliwość wypożyczenia i ostrzenia łyżew.

Kto nie może się już doczekać szaleństw na lodowej tafli, może zajrzeć do Cieszyna, tam już od połowy września działa lodowisko. Dziś wieczorem właśnie w Cieszynie odbędą się Andrzejki na lodzie. Zabawa zaczyna się o 19.00. - W trakcie 1,5h zabawy przewidujemy występ lokalnej raperki TES, z którą w jednym z jej ostatnich kawałków usłyszymy Elę Kożuchowską. Oprócz występu, całą imprezę didżejuje Bezdomny Selektor. Będą rapsy, dancehalle w rytm których spróbujemy zainicjować Eksperymentalny konkurs tańca, oczywiście na łyżwach. Nie zabraknie też typowych konkursów sprawnościowych. Dla najlepszych, najbardziej aktywnych przygotowaliśmy nagrody - mówi Bartosz Szyszkowski z cieszyńskiego MOSiR-u.

Zobacz też: Złote hity na lodzie


(red.)

źródło: OX.PL
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: