Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Motocyklista nie żyje. Szukają świadków

Do śmiertelnego wypadku z udziałem motocyklisty doszło kilkanaście dni temu na pograniczu Cisownicy i Goleszowa. Portal OX.PL poinformował o zdarzeniu w artykule: "Cisownica. Śmierć motocyklisty". Policja poszukuje świadków tego wypadku.


- Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji  w Cieszynie prowadzi czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego zaistniałego 4 czerwca br. około godziny 8.50 w Goleszowie  w rejonie skrzyżowania ulicy Ustrońskiej z Brzozową. W tym miejscu doszło do zderzenia motocyklisty jadącego od Cieszyna w kierunku Ustronia z samochodem Fordem Fiestą wyjeżdżajacym od ulicy Brzozowej - mówi mł.asp. Rafał Domagała, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.
Świadkowie powyższego zdarzenia proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Ruchu Drogowego  Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie z siedzibą w Pogwizdowie przy ul. Cieszyńskiej 76 tel. (33) 8549512 lub bezpłatny nr alarmowy 997, albo bezpośrednio do prowadzacego postępowanie - (33) 8549521.

KOD

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: