Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Motocykliści rozpoczęli sezon modlitwą

Sezon motocyklowy w Beskidach rozpoczęty i to ekumenicznie. W niedzielę 26 kwietnia, jak co roku w ostatnią niedzielę tego miesiąca, w Kościele Ewangelickim w Szczyrku odbyło się Modlitewne Ekumeniczne Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Beskidy 2015

Piękna pogoda sprawiła, że kościół pękał w szwach. Ekumeniczna modlitwa została poprowadzona przez dwóch księży motocyklistów księdza Jana Byrta ze Szczyrku i księdza Henryka Macha z Bielska Białej .

- To było cudowne spotkanie pełne Ducha Świętego! Było uwielbienie Słowem Bożym, było świadectwo jednego z motocyklistów, który całkowicie oddał życie Jezusowi.  Były informacje o potrzebach i działaniach motocyklistów. Rozdawaliśmy Biblie motocyklisty - kapitalnie wydane Słowo Boże specjalne wydanie  dla motocyklistów – relacjonuje ks. Jan Byrt z parafii na Salopolu.

Nie skończyło się tylko na modlitwie, po  nabożeństwie odbyło się wspólne ognisko z poczęstunkiem, nie zabrakło także wspólnych rozmów na temat planów na tegoroczny sezon a zapalowano m.in. wyjazd modlitewny na Słowację czy Rumunii ale także na  Marsz dla Jezusa do Krakowa.

Kolejne Ekumeniczne nabożeństwo dla motocyklistów zaplanowano w Szczyrku na ostatnią niedzielę października jako podziękowanie i zakończenie sezonu 2015.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2015-04-27 15:55:42
pambuk: Rozumiem, ze po takiej modlitwie nie bedzie zadnych wypadkow w tym sezonie, w ktorym ucierpi motocyklista.<br />Cudownie. Tak trzymac.
2015-04-27 16:42:47
ERRTG: Zastanawiałem się właśnie kiedy zaczną się hejty. Spóźnienie pambuk, artykuł już od 7:30 był na OX. Reakcja dopiero po 8h?? Toż to nie może być..
2015-04-28 21:52:32
kredka800: Kolejna głupota, przecież jako ewangelicy ufamy Bogu i modlimy się do Boga przez cały rok.Kiedy będzie modlitwa za rozpoczęcie sezonu piłkarzy, koszykarzy....itp.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: