Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mobilny Punkt Szczepień w Wiśle już w piątek

Już w piątek (04.06) Mobilny Punkt Szczepień pojawi się w Wiśle. Aby skorzystać ze szczepienia, wystarczy podejść w wyznaczone miejsce – nie trzeba się rejestrować, wystarczy okazać dowód osobisty.

Mobilnych Punktów Szczepień przybywa, w piątek (04.06) jeden z nich odwiedzi Wisłę. Punkt zostanie ustawiony przy Urzędzie Miejskim (Pl. Bogimiła Hoffa) i będzie przyjmował od 11:00 do 19:00. Oferuje 300 dawek szczepionki jednodawkowej Johnson&Johnson.

Wszyscy zainteresowani z aktywnym e-skierowaniem mogą zaszczepić się bez wcześniejszego umawiania się – potrzebny jest tylko dowód osobisty potwierdzający tożsamość  – W ten sposób wychodzimy ze szczepieniami wprost do mieszkańców. Mamy nadzieję, że takie udogodnienie, jak możliwość zaszczepienia się podczas spaceru czy załatwiania spraw urzędowych sprawi, że coraz więcej osób odpowiedzialnie weźmie udział w Narodowym Programie Szczepień – podkreśla wojewoda śląski Jarosław Wieczorek. – Liczymy, że z tej akcji szczepień skorzystają także turyści odwiedzający Wisłę w długi weekend czerwcowy – dodaje wojewoda.

Wisła jako pierwsza w regionie przyjmie Mobilny Punkt Szczepień. Akcja cieszy się dużym zainteresowaniem, jednak szczepić można się również w punktach stacjonarnych. Mapa punktów dostępna jest tutaj.

źródło: ox.pl
dodał: JŚ

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-06-03 09:09:13
Oko: Szczepienie czyni wolnym.
2021-06-03 10:20:26
ktoś: Na rok :)
2021-06-04 17:47:49
św. Patryk.: w końcu zaczynacie coś kumać
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: