Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Misyjna Jutrzenka zaprasza na Jasełka

Historia Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci w Skoczowie jest bardzo bogata. „Misyjna Jutrzenka” od dekad pomaga misjonarzom na całym świecie organizując zbiórki kiermasze i przedstawienia. Najbliższe, jasełka już 23 stycznia, aby je zobaczyć nie musisz wychodzić z domu!

Tajemnica Bożego Narodzenia w tradycyjnych Jasełkach odkrywana jest przez dzieci z Misyjnej Jutrzenki co roku od dekad. Nie inaczej będzie i tym razem, choć od ubiegłego roku przedstawienie ma nieco inny wymiar i odbywa się w sieci.

- Koło Misyjne „Misyjna Jutrzenka” ze Skoczowa serdecznie zaprasza do obejrzenia Jasełek Bożonarodzeniowych w internecie.  Transmisja przedstawienia odbędzie się 23 stycznia o godzinie 15:00 na stronie internetowej parafiaskoczow.ox.pl. Spektakl przygotowany przez dzieci z koła misyjnego na nowo przybliży historię przyjścia na świat Syna Bożego. Wydarzenie odbywa się w ramach akcji Kolędnicy Misyjni 2021/2022 -informuje Paweł Moskała z Misyjnej Jutrzenki.

Tego samego dnia przy wyjściu z Kościoła wolontariusze z Misyjnej Jutrzenki, kwestować będą na rzecz dzieci z Azji Środkowej. Każdy chętny po Mszach Świętych będzie mógł złożyć swoją ofiarę.

Portal OX.PL objął wydarzenie swoim patronatem prasowym.

KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: