Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzowie i instruktorzy - szkolenie w Żywcu

W MOSiR w Żywcu odbyło się kolejne międzynarodowe szkolenie skupiające mistrzów i instruktorów różnych sztuk walki. Ryszard Bochm instruktor sekcji Kung-Fu/Ju-Jitsu reprezentował Śląsk Cieszyński.

W minioną sobotę (22 września) w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Żywcu odbyło się międzynarodowe szkolenie z zakresu sztuk i sportów walki. W wydarzeniu uczestniczył Ryszard Bochm.

22 września do Żywca zjechali mistrzowie i instruktorzy z Holandii, Niemiec, Włoch, Szwecji, Litwy, Ukrainy i Polski. Powodem było międzynarodowe szkolenie z zakresu różnych sztuk i sportów walki. Uczestnicy sobotniego spotkania zaprezentowali takie style jak: Kurodaiya. Ju-Jitsu, Karate, Aikido, Dju-Su Kung-Fu, Self Defense i Krav Maga.

Międzynarodowe seminarium rozpoczęło się tradycyjnie, od pokazów. Wzięli w nich udział instruktorzy samoobrony z naszego regionu: Zbigniew Koptyński 1 Dan, Tomasz Kołeczko 1 Dan, Damian Brączek 1 Dan oraz Ryszard Bochm 6 Dan, którzy zaprezentowali dynamiczne techniki Kung-Fu i Ju-Jitsu.

- Tego dnia w Żywcu gościł również Alberto Merlo (Krav Maga) szkoleniowiec karabinierów włoskich, oraz Egidijus Stankevicius (Self Defence) szkoleniowiec straży granicznej na Litwie – mówi w rozmowie z portalem ox.pl Ryszard Bochm instruktor skoczowskiej i cieszyńskiej sekcji Kung-Fu/Ju-Jitsu, który poprowadził szkolenie dla międzynarodowej grupy czarnych pasów z Litwy, Ukrainy i Polski – Spotkanie przebiegało w miłej i przyjacielskiej atmosferze, organizatorem międzynarodowego wydarzenia był instruktor Karate i Ju-Jitsu Paweł Handzlik 8 Dan.
 

Barbara Stelmach-Kubaszczyk

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: