Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mistrzowie Europy w Cieszynie

Już dziś (01.07) startuje w Cieszynie i Czeskim Cieszynie (pierwszy raz transgranicznie) turniej Plaża Open 2022. Nie lada gratką dla kibiców może się okazać jego dzień finałowy (w niedzielę, 3 lipca), podczas którego zjawią się wyjątkowi goście – zawodnicy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, którzy do Czeskiego Cieszyna zabiorą ze sobą równie wyjątkowe trofeum.

Niewiele czasu zostało do rozpoczęcia turnieju w ramach Plaży Open w polskim i czeskim Cieszynie. Jedyny w swoim rodzaju będzie jego finałowy dzień, podczas którego pojawią się wyjątkowi goście ze świata siatkówki. Będą to zawodnicy Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, czyli dwukrotnego mistrza Europy. Dla kibiców będzie to okazja do spotkania utytułowanych i znanych z siatkarskich boisk sportowców.

 Wraz z nimi w Czeskim Cieszynie pojawi się puchar mistrzów Europy. Dla kibiców będzie to możliwość spotkania z zawodnikami, czy wspólnych zdjęć. Nie zabraknie także czasu na autografy.

-  Bardzo cieszymy się, że w tym roku również na Plażę Open zawitają wyjątkowy goście. Będą to mistrzowie Polski – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle i to jeszcze z tak fantastycznym trofeum, jakim jest puchar za wygraną w Lidze Mistrzów i to drugi z rzędu. To będzie ciekawe doświadczenie dla kibiców i możliwość bliskiego spotkania z zawodnikami. Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych. Dodatkowo dla kibiców przygotowujemy liczne konkursy z nagrodami, więc warto odwiedzić nas w Czeskim Cieszynie – podsumował dyrektor generalny Plaży Open, Marcin Strządała.

W piątek do rywalizacji w Plaży Open w Czeskim Cieszynie, a także po polskiej stronie przystąpią duety siatkarek, które walczyć będą o prawo gry w turnieju głównym. Eliminacje w turnieju kobiet rozegrane zostaną systemem grupowym, a awans uzyskają po dwie najlepsze pary z każdej grupy.

Lokalizacja boisk:

Boisko nr 1 – rynek w Czeskim Cieszynie,
Boisko nr 2 i Boisko nr 3 – kąpielisko miejskie w Cieszynie,
Boisko nr 4 – Sport Park “Pod Wałką” Cieszyn

https://www.plazaopen.pl/plaza-open-cesky-tesin-harmonogram-eliminacji-kobiet/

 

Także dziś startują zaczynają się gry eliminacyjne do turnieju głównego. Wyłonią one cztery drużyny, które dołączą do ośmiu już rozstawionych. Poniżej przedstawiamy harmonogram piątkowych spotkań mężczyzn.

Lokalizacja boisk:

Boisko nr 1 – rynek w Czeskim Cieszynie,
Boisko nr 2 i Boisko nr 3 – kąpielisko miejskie w Cieszynie,
Boisko nr 4 – Sport Park “Pod Wałką” Cieszyn

https://www.plazaopen.pl/plaza-open-cesky-tesin-harmonogram-eliminacji-mezczyzn/

 

Zmagania będzie można obserwować na kanale BDB Event w serwisie YouTube. Transmisję telewizyjną w TVP Sport zaplanowano od godziny 12:30 w niedzielę.

 

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: