Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzostwa w hokeju na trawie w Cieszynie

Za nami IV turniej Halowych Mistrzostw Śląska w hokeju na trawie w Cieszyn, który odbywał soę w dniach 10-11.03.2018 na hali Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Zawody odbywały się w dwóch kategoriach U-10 (do lat 10) oraz U-12 (do lat 12).

Zawodnicy U-12 rozegrali swoje mecze w sobotę, kontynuując trwające całą zimę rozgrywki halowe. W czwartym już turnieju udział wzięło 15 zespołów z całego Śląska. Gościliśmy dzieci z Gliwic, Sosnowca, Miasteczka Śląskiego, Siemianowic Śląskich, Tarnowskich Gór, Zabrza i Cieszyna. Rozegranych zostało 17 meczy.

Drużyna KS Cieszyn ostatecznie po czterech turniejach zajmuje 1. miejsce w rozgrywkach Halowych Mistrzostw Śląska. Pozostają już tylko dwa turnieje. Ostateczne rozstrzygnięcie i wręczenie nagród odbędzie się 25.03.2018 w Tarnowskich Górach.

Niedzielne rozgrywki w Cieszynie kończyły zmagania zawodników U-10 w Halowych Mistrzostw Śląska 2018 w kat. Super  Dzieci, grupa chłopców i dziewcząt. W tej kategorii udział wzięło 6 drużyn. Uczestnicy reprezentowali miasta: Gliwice, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie oraz Cieszyn. Rozegranych zostało 15 spotkań. Najlepsi okazali się zawodnicy UKS Orlęta 2 Sosnowiec oraz HKS Siemianowiczanka.
Pomimo prowadzonej klasyfikacji w kategorii U-10, wszyscy zawodnicy zostali nagrodzeni złotymi medalami Halowych Mistrzostw Śląska Super Dzieci.

Cieszyńska drużyna wciąż się rozwija. Klub zaprasza na treningi w sezonie zimowym we wtorki i środy od 15.00 do 16.00 oraz w czwartki od 15.00 do 17.00 na hali przy alei Łyska.

(red/mat.pras.)

 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: