Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mistrzostwa Polski jednak w Wiśle

Miało być Zakopane, a będzie Wisła. Już w przyszłym tygodniu poznamy najlepszego skoczka na krajowym podwórku, a zawodnicy będą rywalizować na skoczni im. Adama Małysza.

- Mistrzostwa Polski w skokach narciarskich rozegrane zostaną 22 grudnia 2020 roku na Skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince – czytamy na oficjalnym profilu Polskiego Związku Narciarskiego. Początkowo zmagania miały się odbyć w Zakopanem, ale na przeszkodzie stanęły prace remontowo-budowlane Centralnego Ośrodka Sportu.

Mistrzostwa Polski nie odbędą się w tradycyjnym terminie, czyli drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia, ale cztery dni wcześniej – 22 grudnia. Zmiana daty była konieczna, gdyż skoczkowie muszą w tym roku nieco wcześniej wybrać się do Niemiec (zawodnicy będą musieli u naszych zachodnich sąsiadów poddać się testom na obecność koronawirusa), gdzie 28 grudnia rozpocznie 69. edycja Turnieju Czterech Skoczni.

Skocznia im. Adama Małysza w Wiśle-Malince będzie ostatecznie areną Mistrzostw Polski w skokach narciarskich, które odbędą się 2️⃣2️⃣grudnia ??

Opublikowany przez Polski Związek Narciarski Niedziela, 13 grudnia 2020

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-14 19:36:17
jula: Hahahaha,władze Zakopanego wiedzą,że bez kibiców niema zarobku więc po co sie pchać w taka imprezę,lepiej zrezygnować no a jak to Wisła musi sie pokazać na zasadzie " zastaw sie a pokaż się" więc bierze wszystko,to bogate miasto.Tylko czekać kiedy te konkursy PŚ ,które odwołały inne państwa weźmie Wisła.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: