Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Miodowa jak nowa

Mieszkańcy ulicy Miodowej w Dzięgielowie korzystają już na co dzień z nowej nawierzchni. Właśnie zakończyły się tam prace i odebrano plac budowy.

Na ul. Miodowej ruch odbywa się bez utrudnień kierowcy i piesi mogą korzystać z drogi, na której znacząco poprawione zostało bezpieczeństwo i komfort jej użytkowania.
 

- Cieszę się, że efekty kolejnej inwestycji drogowej już są widoczne. Dziękuję mieszkańcom ul. Miodowej w Dzięgielowie za cierpliwość w oczekiwaniu na efekty prowadzonych prac oraz za podziękowania, które kierowane są zarówno do mnie, jak i pracowników Urzędu Gminy odpowiedzialnych za uwzględnienie remontu tej drogi i jego jego wykonanie - komentuje Sylwia Cieślar, Wójt Gminy Goleszów.

Droga została wyremontowana w ramach funduszu sołeckiego a środki w całości pochodzą z budżetu gminy. Mieszkańcy Dzięgielowa sami wyznaczyli remont tej drogi, podczas zebrania sołeckiego.
W ramach modernizacji ponad 200-metrowego odcinka przeprowadzono m.in. prace związane wykonaniem nowej podbudowy, ułożeniem dwóch warstw asfaltu i utwardzeniem poboczy.
 
 KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: