Minimalna porażka

Hokeiści cieszyńskich Panter nieznacznie przegrali – 1:2 – w czwartkowy wieczór z HC Torpedo Havirov. Polski zespół plasuje się na ósmym miejscu w tabeli Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Ligi.

Kluczowa okazała się druga tercja, w której Czesi zdobyli dwie bramki. Jak się później okazało, trafienie Rostislava Heinza z 27. minuty zapewniło im trzy punkty. Zbigniew Półtorak zdobył kontaktowego gola tuż przed zakończeniem meczu, ale na więcej zabrakło już czasu Panterom.

Cieszyński zespół, po czterech meczach (1 zwycięstwo, 1 porażka po karnych oraz 2 przegrane w regulaminowym czasie gry – przyp. red.), zajmuje ósme miejsce w Beskidzkiej Amatorskiej Hokejowej Lidze. W przyszły czwartek (17.10), Pantery zmierzą się z Kozubovą, która zamyka ligową stawkę. Początek spotkania o godz. 20:15 na lodowisku w Czeskim Cieszynie.