Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mini Reggae Fest 2016

Już po raz dziesiąty w ustrońskim amfiteatrze odbędzie się Mini Reggae Fest. Cykliczna impreza w klimacie reggae/ragga/dancehall oraz hip-hop rozpocznie się 15 lipca o godz. 18.

Jedno z największych wydarzeń plenerowych w naszym regionie, co roku ściąga tłumy wielbicieli muzyki reggae oraz dobrej zabawy. W dniu imprezy Ustroń staje się stolica młodych ludzi, których można spotkać na każdym kroku. Dzieje się tak m.in. dlatego, że w ciągu 10 lat festiwal Mini Reggae Fest zdobył szerokie uznanie nie tylko w powiecie cieszyńskim, ale na całym Śląsku. Najwięksi artyści tego gatunku muzyki, którzy występują na koncertach, podkreślają jeszcze bardziej wartość tego przedsięwzięcia.

W tym roku przed publicznością zgromadzoną w Ustroniu wystąpią Kamil Bednarek, Paxon & Yanaz oraz Silesian Sound System. Oprócz koncertów odbędzie się również After Party z udziałem gwiazd festiwalu oraz pokazami tańca dancehall.

Wspaniała i gorąca atmosfera, malowniczy górski krajobraz, w całości zadaszony amfiteatr, stoiska tematyczne, to tylko niektóre
z niezliczonych zalet imprezy.

Harmonogram:

Data: 15.07.2016r. (piątek)

Amfiteatr:

18:00 – 21:30
Silesian Sound System
Paxon & Yanaz
Kamil Bednarek

After Party:

22:00 - Karczma Góralska
Jahdas + Raspoll + Woyta + Gwiazdy festiwalu + goście specjalni
Pokazy Dancehall
Atrakcje dodatkowe

Informacje na temat Reggae'owego After Party:

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc w klubie w którym odbędzie się limitowane After Party z udziałem gwiazd festiwalu, pokazem tańca dancehall i szeregiem dodatkowych atrakcji, wprowadzono bilety w cenie 10 pln. Zakup biletu możliwy podczas koncertów w amfiteatrze. Szczegółowe Informacje można uzyskać pisząc na adresem e-mail: silesian@silesian.pl oraz pod numerem telefonu: 500 555 654.

Impreza jes pod patronatem portalu ox.pl


Mateusz Bielesz

źródło: mat.pras./ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: