Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mimo że zabrali mu "prawko" wsiadł za kierownicę...

Cieszyńscy dzielnicowi zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta, który kierował samochodem, pomimo posiadania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

 Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie w środę uczestniczyli z posiedzeniu zespołu interdyscyplinarnego. Rozmawiali z pracownikami MOPS-u oraz przygotowywali plan działań, które mają poprawić sytuację w rodzinach objętych procedurę niebieskiej karty.

Jak opisuje asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - pod koniec spotkania jeden z dzielnicowych otrzymał informację, że znany mu mężczyzna, mieszkająca na terenie dzielnicy, kieruje samochodem, choć nie powinien z uwagi na sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Znajomość terenu oraz wiedza na temat kierowcy sprawiły, że dzielnicowy natychmiast znalazł się w miejscu, w którym mógł się spodziewać 30-latka. Intuicja go nie zawiodła. Przy wsparciu innych dzielnicowych na ul. Dolnej w Cieszynie zatrzymał kierującego hondą 30-letniego mieszkańca miasta.

Zatrzymany mężczyzna posiada sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych do 2021 roku. Za prowadzenie pojazdu z orzeczonym zakazem grozi mu do 5 lat więzienia.

(red)

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

4
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2019-09-27 18:03:27
utopiec: Huraaa!! Jeden złapany. Czas na innych.
2019-09-27 18:52:12
pogromca ciemnoty: Ach, ci katole. Jedna spowiedź u dżendera w sutannie i będzie czysty.
2019-09-27 19:46:32
krzysztof.nn: myślę, że bardziej byśmy się wszyscy cieszyli, gdyby zatrzymano przynajmniej połowę pijanych, którzy tego dnia po naszych drogach jeździli
2019-09-27 20:10:08
kierowca_bombowca: "grozi mu do 5 lat więzienia" a nie dostanie nic.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: