Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mieszkańcy mogą postrzelać

To nie żart, od najbliższego piątku (06.02.2015) mieszkańcy Zebrzydowic będą mogli poćwiczyć na strzelnicy i to w dodatku bezpłatnie - z inicjatywy strażaków przy świetlicy OSP powstała strzelnica.

Dzięki środkom unijnym udało się w zebrzydowickim OSP uruchomić profesjonalną strzelnicę. Uroczyste otwarcie strzelnicy sportowej z broni pneumatycznej do 17 j (wiatrówki) w  świetlicy OSP Zebrzydowice (ul. Kochanowskiego 26),  odbędzie się w  piątek  06.03.2015 o godz. 17:00. Warto zaznaczyć, że miejsce udostępnione będzie nieodpłatnie dla wszystkich chętnych. 

W nowo powstałej strzelnicy będzie można przeprowadzać  m.in. treningi, naukę strzelania oraz zawody pod okiem instruktorów strzelectwa. Świetlica bezpłatnie będzie czynna dla mieszkańców w każdy piątek w godz. 17-19

Pierwsze zawody zaplanowano już dzień później.  W sobotę 07.03.2015 o godz. 15:00 odbędzie się turniej strzelecki z okazji dnia kobiet – zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zawodach. Regulamin zawodów dostępny będzie na strzelnicy przed i w trakcie zawodów. – zachęcają zebrzydowiccy strażacy.

Uruchomienie strzelnicy było możliwe dzięki pozyskanym środków z LGD Cieszyńska Kraina.

(red)
 

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: