Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mieszkańcy Jaworza zbiorą się, by upamiętnić wójta

Spontaniczne spotkanie mieszkańców, którzy chcą wyrazić swój żal w związku z tragiczną śmiercią Wójta Jaworza, Radosława Ostałkiewicza odbędzie się dziś (09.05.2023) przed Urzędem Gminy.

Jak podaje Maciej Maćkowiak, znany rysownik z Jaworza na swoim profilu na FB, dzisiaj (09.05.2023) o godz. 21.00 odbędzie się w Jaworzu tuż obok Urzędu Gminy krótkie spotkanie upamiętniające zmarłego wójta Radosława Ostałkiewicza.

Inicjatorami są mieszkańcy Jaworza, którzy spontanicznie chcą wyrazić swój żal w związku ze śmiercią ważnej dla społeczności osoby. Miejsce spotkania - obok Urzędu Gminy Jaworze, przy Arboterum - dzisiaj o godz. 21.00. 

Przypomnijmy, Wójt Jaworza, Radosław Ostałkiewicz zmarł w tragicznym wypadku, do którego doszło na Sardynii w nocy z poniedziałku na wtorek (08/09.05.2023) podczas służbowego wyjazdu studyjnego ze Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Ziemia Bielska”.  Pisaliśmy: Nie żyje wójt Jaworza 

 

Red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2023-05-09 22:53:18
Jakkolwiek Żywy : "Służbowy wyjazd studyjny". Do Sardynii, bo w mniej atrakcyjnych miejscach wiadomo samorządy gorszej jakości i nie ma czego się uczyć. Nocne posiedzenia z kolegami na oknie hotelu zakończone utratą równowagi. Kiedyś takie wyjazdy określano chyba inaczej.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: