Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Miesiąc tylko dla kobiet

Święto kobiet będzie trwało przez cały miesiąc w Strumieniu. Z myślą o kobietach przygotowano cykl imprez w ramach miesiąca kobiet. Pierwsza z nich już w najbliższą sobotę 27 lutego.

Na co dzień zabiegane, zatroskane, zapracowane - raz w roku mogą pozwolić sobie na chwilę tylko dla siebie. Właśnie dla kobiet w Strumieniu przygotowano specjalny cykl imprez z okazji ich marcowego święta. - Jest to inspirowany przez panią burmistrz Strumienia, Annę Grygierek cykl różnorodnych imprez, które na okoliczność marcowego święta kobiet, adresowane są właśnie do nich. Oczywiście ze względu na poziom wszystkich wykonawców, imprezy z pewnością zainteresują również płeć brzydszą - mówi Bogusław Żydek, dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Strumieniu.

Repertuar imprez będzie zróżnicowany począwszy od dynamicznego i stylowego Kurcbendu, przez spotkanie z podróżnikami, arie operowe, skończywszy na wielkim finale - koncercie Wojciecha Waglewskiego i Bartka Łęczyckiego. Wszystkie imprezy odbywać się będą w auli gimnazjum w Strumieniu - Panie wezmą udział w imprezach nieodpłatnie, panowie będą musieli uiścić drobne kwoty. Dla uczestniczek wszystkich imprez zaplanowane są specjalne atrakcje podczas ostatniego koncertu. Panowie, którzy wykupią karnet na wszystkie imprezy mogą liczyć na atrakcyjne promocje. Oczywiście można zakupić bilety na poszczególne imprezy, ale zdecydowanie warto wziąć udział we wszystkich - dodaje Bogusław Żydek. Ze względu na duże zainteresowanie uruchomiona została przedsprzedaż biletów, które już znajdują swoich nabywców. Bilety można kupować w Strumieńskim MGOK-u ul. Rynek 9.

Najbliższa impreza już w sobotę 27 lutego 2010r. w auli strumieńskiego gimnazjum zagra zespół Kurcbend, który wykonuje muzykę w stylu amerykańskich orkiestr lat 40’ i 50’.  Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, bilety dla panów w cenie 5 zł można kupić już dzisiaj w strumieńskim MGOK-u.

TEKST PROMOCYJNY

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: