Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – jak wypadły nasze kluby?

W Bielsku-Białej odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w judo, w których wzięły udział kluby z czterech województw: śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Na jednej z najważniejszych imprez dla roczników 2006-07 nie zabrakło również zawodniczek i zawodników ze Śląska Cieszyńskiego.

Ośmioro zawodniczek i zawodników reprezentowało barwy klubowe Sparty Skoczów podczas turnieju w Bielsku-Białej. Czterem z nich powiodło się stanąć na najwyższym stopniu podium. Po złote medale sięgnęli: Jan Kolondra, Mateusz Hulboj, Szymon Staniek i Adam Skoczylas. Brązowy medal wywalczył Jan Słobodzian, a tuż za podium uplasowali się Jędrzej Kurdun oraz Anna Muras. Laura Krzywoń zajęła 7. miejsce.

Na Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików wybrał się także klub z Cieszyna. Najwięcej radości przysporzyła Alicja Zgliczyńska, która doszła do finału, a w nim przegrała z zawodniczką z Tarnowa. - Niemniej jednak cieszy fakt, że srebrny medal pojechał do Cieszyna – czytamy na oficjalnym fanpage’u klubu. W Bielsku-Białej rywalizowali także Mikołaj Kojs (9. miejsce) oraz Jan Lipiński (odpadł w 1. rundzie).

 

AP

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: