Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Michał Wilk Mistrzem Europy w wyciskaniu sztangi leżąc

27.06-02.07.2011 Praga. To czas i miejsce intensywnych zmagań na arenie europejskiej najsilniejszej federacji świata w trójboju siłowym i wyciskaniu sztangi leżąc.

W WPC od niespełna trzech lat mamy swoich przedstawicieli, którzy z powodzeniem stają w szranki z najmocniejszymi zawodnikami świata.
Tym razem ekipa Wilk Sport Team nie tylko stanęła do równej walki, ale udowodniła że na Polaków nie ma mocnych!

W kategorii 100kg Mistrzostwo Europy w wyciskaniu sztangi leżąc zdobył Michał Wilk. Mieszkaniec Skoczowa pozostawił w tyle swoich rywali zaliczając podejście do ciężaru 300kg. Podejście zatwierdzone przez niezwykle surowych sędziów publiczność przyjęła gromkimi brawami, co nie dziwi biorąc pod uwagę że wszystkie wcześniejsze podejścia rywali Wilka były przez sędziów „palone”.

Imponujący wynik z pewnością przełoży się na prestiż pracy zespołu Wilk Sport Team, który właśnie rozpoczął współpracę z Kadrą Narodową Skoczków Narciarskich oraz Plus Ligą Siatkówki Fart Kielce (wcześniej Podbeskidzie Bielsko Biała, AZS Częstochowa i Aluprof Bielsko Biała). W zespołach tych grupa Wilk Sport odpowiedzialna jest za kompleksowe przygotowanie motoryczne zawodników.

Na arenie lokalnej mamy nadzieję, że tytuł zachęci wielu miłośników ciężarów do sprawdzenia się w już trzeciej edycji zawodów o Puchar Burmistrza Skoczowa w Dwuboju Siłowym, który odbędzie się na Skoczowskim rynku już 17.07.2011. Zawody będą prowadzone przez ekipę Wilk Sport Team i samego Mistrza Europy Michała Wilka.

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: