Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mężczyzna nie zaczepiał

Nie potwierdziły się sygnały jakoby po Hażlachu w samochodzie jeździł mężczyzna, który zaczepia młode kobiety i oferuje im seks.

Rozebrany mężczyzna, jeżdżący kremowym samochodem na angielskich numerach rejestracyjnych miał poruszać się po drogach Hażlacha i proponować seks małoletnim dziewczynom. Mężczyzna miał się również przy nich obnażać. Taka informacja dotarła dzisiaj do naszej redakcji od jednej z mieszkanek Hażlacha. Nie potwierdza ich jednak policja. Jak mówi asp. Krzysztof Pawlik, rzecznik prasowy cieszyńskiej policji - otrzymaliśmy od jednego z mieszkańców gminy zgłoszenie, że do takiego zdarzenia mogło dojść. Słyszał on, że tak potraktowano jedną z dziewczyn. Dzielnicowy rozmawiał z tą panią. Nie potwierdziła tego zdarzenia. Ktoś miał ją zatrzymać i pytać o drogę, jednak nic więcej – informuje rzecznik. Jednak jak dodaje, w przeszłości dziewczyna miała podobną sytuację, była zaczepiana przez mężczyznę, jednak tym razem takiego zdarzenia nie było.

Zboczeńca nie było, niemniej policja prosi o wszelkie sygnały jeśli zauważymy coś niepokojącego. - Zawsze przyjmujemy takie sygnały i ich nie bagatelizujemy – kończy rzecznik policji.

JB

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2018-10-13 17:22:51
ferdek: Buhahaha... może by chciala aby ja zaczepil ktos :D
2018-10-13 19:09:23
100doła: Zeby sie jej za 10 lat nie przypomniało , że została zgwałcona przez Ronaldo.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: