Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mecz dla Dominiki

W najbliższą sobotę (24.09.2011) na stadionie przy Alei J. Łyska 21 w  Cieszynie odbędzie się mecz charytatywny dla ciężko chorej 12 -letniej Dominiki.

O godzinie 14.30 na płycie stadionu rozpocznie się mecz, w którym zmierzą się chłopcy z roczników 2002/03 i 04 Piasta Cieszyn i UKS Orlik 2012 Czechowice Dziedzice. Następnie o godz. 16.00 wybiegną na boisko oldboye Piasta Cieszyn i MRKS Czechowice – Dziedzice. 

- Brat chorej Dominiki gra w naszej drużynie młodzieżowej – wyjaśnia Dawid Paruzel Członek Zarządu Piast Cieszyn - Wszyscy zawodnicy, trenerzy i działacze włączyli się w miarę swoich możliwości w pomoc. Sobotni mecz ma również cel charytatywny. Zapraszamy wszystkich do udziału...

W przerwie spotkania zostaną wręczone szaliki klubowe członkom Klubu Kibica działającego przy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym koło w Cieszynie. - Przede wszystkim chodzi o to, żeby zaianteresować dzieci czymś fajnym i pomóc im "wyjść do ludzi". Chcemy, żeby dzieci niepełnosprawne również przychodziły na mecze, dopingowały grajacych i stały się "dwunastym" zawodnikiem drużyny - dodaje Dawid Paruzel. 

Wstęp na imprezę jest darmowy. Osoby, które zechcą wesprzeć cel będą mogły to zrobić nabywając cegiełki.

 

 

BsK

źródło: ox.pl
dodał: BSK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: