Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Maxi i Fibi szukają domku...

Kocia mama i jej córka szukają kochającego domu - można powiedzieć, że to historia, których wiele. Niestety tak. Niechciane i porzucone, ale na szczęście dobry los sprawił, że znalazły się osoby, które uratowały im życie.

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy nowych właścicieli dla 2 kotek. Są bardzo ładne, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Mają spokojny charakter i odznaczają się przyjaznym temperamentem. Jaka jest ich historia?


Maxi i jej córka Fibi żyły pod chmurką, zdane na los, który nie zawsze był dla nich łaskawy. Wygłodzone kotki zaczęli dokarmiać dobrzy ludzie, a z nastaniem zimy, postanowili jeszcze bardziej pomóc zwierzętom. Zabrano je do weterynarza i tam zostały odrobaczone, wysterylizowane, zaszczepione i zaczipowane. Dwuletniej Maxi szybko spodobało się życie blisko człowieka, dlatego tak lgnie do niego, domagając się głaskania i pieszczot.

Jej 5-miesięczna córka Fibi jest jeszcze nieśmiała, ale powolutku zaczyna się bawić i oswajać. Obie koteczki są zdrowe i gotowe pójść do nowego, kochającego domu. Mają mnóstwo zalet - są serdeczne i przyjacielskie. Na pewno odwdzięczą się za pomoc delikatnym mruczeniem i swoją, kocią miłością. Ładnie korzystają z kuwetki. Obecnie kotki przebywają w domu tymczasowym w Jaworzu. Byłoby idealnie, gdyby trafiły do nowego domu razem, ale osobna adopcja też będzie brana pod uwagę. Obowiązuje podpisanie umowy.

Kontakt w sprawie adopcji: Stowarzyszenie AS - 668 -564 -082. Kto je przygarnie?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

3
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2020-12-20 16:52:15
megan: Ślicznotki... Nie kupuj - ADOPTUJ !!!
2020-12-21 10:26:03
wyśmienity cwaniaczek: chińska restauracja w ustroniu przygarnie kociaki ......
2020-12-22 08:58:38
hycel: Te koty to przynajmniej wyglądają jak koty, ale te oferowane tutaj psy niczym do psa niepodobne.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: