Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Matylda szuka domu

Dziś razem ze Stowarzyszeniem AS szukamy domu dla pięknej kotki - Matyldy. To zdrowe i cudowne stworzenie, które czeka cierpliwie na poprawę swojego losu. Kto ją przygarnie? Jaka jest jej historia?

Matylda ma około 9 miesięcy, została wysterylizowana i zaszczepiona. Dotychczas życie jej nie rozpieszczało. Gdy była małym kociakiem, została przygarnięta, ale po kilku miesiącach niestety znowu była bezdomna, ponieważ opiekun wyprowadził się, a o niej zapomniał. Teraz kotka ma nadzieję, że ktoś nakarmi ją, przytuli i będzie mogła zostać na zawsze.

Matylda jest bardzo ładna i zdrowa, co mogą Państwo zobaczyć na zdjęciach. Na pewno odwdzięczy się za przygarnięcie swoją ogromną, kocią miłością i przywiązaniem. Lubi ludzi i jest ciekawa świata. Ma same zalety i ogromny potencjał wielu umiejętności.

Matylda jest miła, spokojna, załatwia się do kuwety i czeka na swojego człowieka w domku tymczasowym Stowarzyszenia Przyjaciół Zwierząt AS w Ustroniu pod numerem telefonu - 606 911687. Kto ją przygarnie? Komu się podoba?

JP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

5
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-04-04 17:20:16
megan: Nie kupuj - ADOPTUJ!!! Otwórz swój dom chociaż dla jednego poszkodowanego przez los zwierzaka.
2021-04-05 09:41:28
wyśmienity cwaniaczek: restauracja "SMAKI ŚWIATA" przygarnie matyldziusie ...................................................
2021-04-05 09:41:28
wyśmienity cwaniaczek: restauracja "SMAKI ŚWIATA" przygarnie matyldziusie ...................................................
2021-04-06 09:57:28
hycel: Uwielbiam kocie kitki w panierce , z ryżem i sałatką wiosenną .
2021-04-06 12:28:04
nobody66: Dwa ludzkie pomioty - cwaniak i hycel ( a może dwa w jednym ) nawet w święta nie mają tyle przyzwoitości w sobie, żeby przestać szydzić ze skrzywdzonych przez podobne indywidua zwierzaków.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: