Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Materace – najważniejszy element naszych sypialni

Kaszmir kojarzy nam się z luksusem, delikatnością, prestiżem i wysokim standardem. Nie przypadkowo wybraliśmy nazwę Kaszmirowysen.pl pragnąc ukierunkować klienta na produkty wysokogatunkowe, super wygodne i trwałe.

Nasze materace to gwarancja doskonałej jakości, odporności na eksploatację oraz komfortu. Gwarantujemy naszym klientom pełną satysfakcję i zadowolenie. Surowce, z których produkujemy nasze materace są atestowane i bezpieczne dla klienta. Posiadamy niezbędne certyfikaty, potwierdzające ich dopuszczenie użytku. Sklep Kaszmirowysen.pl dba o swoich klientów na całym etapie zakupów. Przejrzystość strony, łatwa nawigacja ułatwiają poszukiwania materaca. Jeżeli jednak będziesz miał jakiekolwiek problemy czy trudności zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową. Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji. Szeroka wiedza, doświadczenie oraz doskonała znajomość tematu sprawiają, że szybko i w przyjemny sposób pomogą dobrać najodpowiedniejszy model materaca. Wystarczy, że podasz swoją wagę a nasi doradcy zajmą się resztą. Uważamy jednak, że sam też doskonale dasz sobie radę. Materace podzieliliśmy na 4 kategorie według stopnia twardości. Do każdej z nich przypisany jest przedział wagowy, który sugeruje nam jaka twardość materaca będzie dla nas najlepsza. Podział przedstawia się tak:

  • materace miękkie – waga poniżej 60 kg
  • materace średnio twarde – waga pomiędzy 60 – 100 kg
  • materace twarde – waga powyżej 100 kg
  • materace bardzo twarde – waga powyżej 120 kg

Sprzedajemy tylko materace kieszeniowe. Uważamy bowiem, że to najwygodniejsze i najtrwalsze produkty, idealne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Dzięki swojej budowie zapewniają maksymalny komfort snu. Podpierają ciało i kręgosłup we wszystkich miejscach, dzięki dużej elastyczności punktowej. Materace zyskują ją poprzez pocketowy rdzeń materaca. Czym się on charakteryzuje?

Materace pocketowe (kieszeniowe) zbudowane są z niezależnych sprężyn umieszczonych w materiałowych kieszonkach. Pozwala im to na samodzielną pracę, doskonałą amortyzację ruchów i zgranie z sylwetką śpiącego. Ilość sprężyn to 262 szt/m2. W wersji bardziej rozbudowanej, trwalszej i trochę twardszej, czyli w wersji multipocketowej sprężyny są drobniejsze a ich ilość wynosi 510 szt/m2. W odpowiedzi na oczekiwania naszych klientów sklep Kaszmirowysen.pl wprowadził również wersję podwyższoną materaca czyli „lux” oraz obniżoną czyli „mini”. Materace kieszeniowe lux mają sprężyny wydłużone o 5 cm (materac traci trochę na twardości), natomiast mini – skrócone o 6 cm (wszystkie cechy standardowego materaca zostają zachowane).

Nie możemy pominąć faktu, że nasze materace wyposażone są w kaszmirowy pokrowiec. Wyjątkowo gruby, mięsisty, o gramaturze 450 g/m2. Delikatny dla ciała, uszyty z wełny kóz kaszmirskich, ręcznie wyczesywanych. Znacząco podnosi to standard naszych produktów, czyni je luksusowymi. Pokrowiec jest wzmocniony siatką wentylującą 3D, zwiększająca jego przewiewność. Można go prać w pralce, przestrzegając wytycznych producenta odnośnie temperatury czy użytych środków piorących. Dzięki regularnemu czyszczeniu materac na długo zachowuje czystość i świeżość. Materace spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nie bez znaczenia dla jakości oraz trwałości materacy jest sposób ich transportu. Dostarczamy je prywatną firmą transportową, na płasko, ułożone bokiem jeden obok drugiego. Nie zginamy ich i nie rolujemy w obawie, by nie uszkodzić sprężyn. Na sprężyny wkładu pocketowego dajemy aż 30 lat gwarancji, dlatego chcemy mieć pewność, że do klienta trafiają produkty w 100% sprawne.

Kaszmirowysen.pl daje możliwość przetestowania materaca w domu i jeżeli nie spełnia oczekiwań można go zwrócić do 30 dni od dnia zakupu. Nie kupujesz więc „kota w worku”. Nie musisz obawiać się tego, że zostaniesz z niewygodnym, źle dobranym produktem na lata. Kupując nasz materac możesz być pewien jakości, trwałości i dużego komfortu snu. Sen jest bardzo ważnym elementem naszego życia, daje nam niezbędną energię, poprawia nastój i zwiększa wydajność. Wpływa również na nasze zdrowie, nie możemy go więc lekceważyć. Z wygodnym materacem będzie nam znacznie łatwiej.

Artykuł sponsorowany

źródło: ox.pl
dodał: red.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: