Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Masz znakowany rower? Nie? Nie czekaj!

Straż Miejska w Cieszynie zaprasza mieszkańców miasta i powiatu cieszyńskiego na bezpłatne znakowanie rowerów. To jeden ze sposobów na zabezpieczenie roweru przed kradzieżą lub – w razie kiedy do niej dojdzie – łatwiejsze jego odzyskanie.

Głównym celem znakowania jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie na jednoślady cech identyfikacyjnych.

Każdy oznakowany rower zostanie opatrzony w widocznym miejscu naklejką samoprzylepną, informującą o dokonaniu oznakowania roweru. Rejestracja w komputerowej bazie danych Straży Miejskiej odbywa się na podstawie: dokumentu tożsamości właściciela (osoba pełnoletnia) oraz wypełnionego przed jego znakowaniem oświadczenia właściciela roweru.

- W ramach organizowanej przez spółkę STX imprezy z okazji Dnia Dziecka w najbliższą sobotę 28 maja w godzinach 11-17 czekamy na Państwa na specjalnym stoisku zlokalizowanym na parkingu przy sklepie STX Hurt Detal przy ul. Hallera 63 w Cieszynie. - informuje Straż Miejska w Cieszynie. - Organizator imprezy przygotował dla dzieci wiele atrakcji. Oprócz muzyki i dobrej zabawy również pokaz sprzętu służb mundurowych, prelekcje o bezpieczeństwie i szkolenia z pierwszej pomocy – czytamy w facebookowym poście na profilu Straży Miejskiej w Cieszynie.

- Właścicieli rowerów prosimy o przybycie z dokumentem tożsamości, dokumentem potwierdzającym własność roweru (jeżeli jest w posiadaniu), rower ponadto powinien być czysty i prawidłowo wyposażony – zaznaczają strażnicy.

 

red.

źródło: ox.pl
dodał: NG

Komentarze

2
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-05-27 09:02:53
Marx.: przede wszystkim nie czekaj z ucieczką z pieniędzmi z banku - rekordowa w XXIw. historii RP inflacja szybko zżera nie tylko twoje oszczędności, ale też spodziewane dochody - za to władza PiS się cieszy, rosną ceny to i wpływy z VAT, państwowe spółki grabią Polaków na potęgę, Orlen czy PGNiG żerują na nas i na wojnie w Ukrainie i osiągają rekordowe zyski, tak się sprawy mają proszę państwa
2022-05-27 21:20:14
Gigi13: Te Marx każdy świadomy o tym wie - precz z PoPisem .. Ale po chxx tu politykę wciągać.
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: