Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Masz jeszcze szansę powiedzieć TAK!

To już ostatnia chwila, żeby kupić bilety na występ kabaretu Hrabi w cieszyńskim teatrze. Zostało jeszcze kilkanaście biletów na spektakl o 17.30 i ciut więcej na poprawiny o godz. 20.30.

Tego jeszcze w cieszyńskim teatrze nie było. Kabaret Hrabi zaprasza na niezwykły ślub. Każdy kto powie tak, kupi bilet  i weźmie udział w programie „Gdy powiesz TAK”, może spodziewać się kilkudziesięciominutowego związku z kabaretem Hrabi i Zespołem Bon Ton wypełnionego śmiechem i satyrą.

Kto jeszcze nie ma biletów na to wydarzenie powinien niezwłocznie zgłosić się do kasy biletowej cieszyńskiego teatru. Tam odpowiednia rejestracja miejsca i wniesienie opłaty, pozwoli na skonsumowanie szerokim uśmiechem związku z kabaretem. Kabaret Hrabi wystąpi 1 marca w weselnym klimacie w Teatrze im. Adama Mickiewicza w Cieszynie. Program „Gdy powiesz TAK” będzie można zobaczyć dwukrotnie o 17.30 i 20.30. – Są jeszcze bilety na oba występy, więcej wolnych miejsc mamy na ten o 20.30 – słyszymy w kasie biletowej cieszyńskiego teatru.

Kto, więc chce uczestniczyć w niecodziennym małżeńskim programie - „Gdy powiesz TAK” powinien podjąć już dziś decyzję i kupić bilety na występ kabaretu. Hrabi zajmuje stanowisko. Ślub – tak.

Gdy powiesz „Nie” – ominie cię widok potarganego, smutnego faceta na twojej kanapie, ominie cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem, czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.
 
Ale gdy powiesz „Tak” – otworzy się przed tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy tobie zawsze gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? On zawsze będzie w łóżku gdy ty w kuchni będziesz kroić chleb. Czy to właśnie nie nazywa się szczęście?
Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i żeńcie się, wychodźcie za mąż, albo jedno i drugie na raz.

Portal OX.PL objął patronatem prasowym występ kabaretu Hrabi w cieszyńskim teatrze.

KOD

 

źródło: ox.pl
dodał: DK

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: