Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mariusz Andrukiewicz otrzymał nagrodę im. Jana Wejcherta.

Paweł Buszman, Mariusz Andrukiewicz, Rafał Brzoska i Wojciech Sobieraj to laureaci drugiej edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.

Najpierw była nominacja, teraz już znamy wynik. Mamy szczególny powód do radości i dumy - Mariusz Andrukiewicz ze Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem" z Cieszyna otrzymał nagrodę za Działalność społeczną, która jest wyróżnieniem dla osób które poprzez swoje działania propagują wartości obowiązujące w społeczeństwie obywatelskim.

Jak poinformował  serwis tvn24.pl Mariusz Andrukiewicz został doceniony i wyróżniony przez Kapitułę za umiejętność łączenia działalności społecznie użytecznej z komercyjną. Andruszkiewicz, to współtwórca i prezes Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej "Być Razem", twórca marki WellDone Dobre Rzeczy został nagrodzony za propagowanie jasnej wizji przedsiębiorstwa społecznego, za kształtowanie tolerancyjnych i odpowiedzialnych postaw za siebie i społeczeństwo.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta to wyjątkowa inicjatywa, która w 2013 roku po raz drugi nagrodzi osoby, które w sposób szczególny wyróżniły się na polskiej scenie działalności biznesowej i społecznej.

Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta jest przyznawana w trzech kategoriach: Sukces, Działalność społeczna oraz Wizja i innowacja.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu: http://bycrazem.com

(red)

źródło: ox.pl
dodał: CR

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: