Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Marihuana w bieliźnie

20-letni mieszkaniec powiatu bielskiego wpadł w ręce cieszyńskich policjantów. Mężczyzna miał przy sobie ponad blisko 290 gramów marihuany.

Do zdarzenia doszło w pierwszy dzień wiosny na ulicy Zamkowej w Cieszynie - policyjni wywiadowcy zauważyli mężczyznę, którzy podejrzanie się zachowywał, sprawiając wrażenie osoby wystraszonej i zdezorientowanej. Mundurowi wiedzeni doświadczeniem postanowili go wylegitymować i zapytać, co jest przyczyną zdenerwowania. 20-letni mieszkaniec powiatu bielskiego twierdził, że wszystko jest w porządku… Zapytany o to czy posiada ze sobą zabronione przedmioty odpowiedział, że nie, chociaż, co zdradził swoim zachowaniem, bardzo się tym pytaniem zdenerwował… - relacjouje asp. Krzysztfo Pawlik , rzecznik prasowy cieszyńskiej policji.

Okazało się, że ma przy sobie blisko 350 gramów marihuany, którą nabył u naszych południowych sąsiadów. Do tego dołożył 3 gramy amfetaminy ukryte w skarpetach. I to nie wszystko. - Pozostałe „zakupy” miał już schowane w samochodzie- mundurowi ujawnili tam w trakcie przeszukania prawie 60 gramów suszu roślinnego – dodaje Pawlik

Mężczyzna został tymczasowo aresztowany a za oraz posiadanie znacznej ilości narkotyków - grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Red.

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

7
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2021-03-24 20:19:23
krzysztof mm: ja to od dawna powtarzam, że teraz najlepsze interesy to się robi pod płaszczykiem PiS a nie na jakimś gównianym detalicznym szmuglu lipnego zioła z Czech - cwane obajtki z aurą od boga i błogosławieństwem kaczyńskiego , a są ich tysiące, kręcą milionowe lody niemal co dnia, policja się ich boi, prokuratura nie czepia, jeden czy drugi wtopi z powodu ciekawskich dziennikarzy ale większości się upiecze i są ustawieni do końca życia, nawet gdyby już jutro PiS odpadł od koryta
2021-03-25 08:08:37
ktoś: Nie wiem jak w takiej sytuacji można wpaść, chyba, że susz go uwierał i dziwnie szedł, albo jak szedł to tak szeleściło jak jesienią idąc po suchych liściach.
2021-03-25 13:58:32
: Ciekawe czy ta maryśka była po stronie żółtej czy brązowej...
2021-03-25 15:13:07
wyśmienity cwaniaczek: " a uwagę policjantów zwróciły okolicę krocza z nienaturalnie wyeksponowanymi krągłościami rodem z krajów afrykańskich " :) :)
2021-03-25 16:06:23
marcinFFF: krzysztof mm Chyba pomyliłeś teksty. To nie forum nt polityczne, tekst dotyczy przemytu trawy, Twój komentarz jest nie na temat. Masz prawo mieć swoje poglądy, ale czy musisz nimi epatować na każdym kroku? Gwoli afer, obecny pisowski rząd niczym nie różni się od różnych wcześniejszych ekip, w imię obiektywizmu tylko wspomnę o AmberGold pod ewidentną ochroną POprzedników. I wyjaśnię, nim mnie zaatakujesz: nie, nie jestem wyborcą PiS i nie zamierzam być, natomiast opozycja spod znaku PO jest dla mnie żałosna.
2021-03-25 21:19:22
krzysztof mm: a wiesz marcinku, mam to konkretnie w d^pie czy tobie się moje posty podobają czy nie - a kiedy czytam twoje wypocone brednie o AmberGold i POprzednikach, to nawet tej d^py mi na ciebie szkoda
2021-03-30 06:37:43
Chciwy Marian: marcinieFFF. Próbujesz upominać niektórych o polityczne komentarze a sam politykę w tym miejscu uprawiasz. Co z Tobą jest nie tak?!
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: