Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Mam stąd wiele niesamowitych wspomnień”

To tu przypieczętował tytuł Mistrza Europy w 2015 roku. To tu, po blisko dwumiesięcznej przerwie, wraca do rywalizacji. Kajetan Kajetanowicz oraz Maciej Szczepaniak wezmą udział w Rajdzie Grecji, który zbliża się wielkimi krokami.

Załoga LOTOS Rally Team nie rywalizowała w Belgii, ale utrzymała drugą pozycję w klasyfikacji generalnej WRC 3. Jednak jej strata do Francuzów wzrosła do 45 punktów. Kajetan Kajetanowicz oraz Maciej Szczepaniak będą mogli ją zmnejszyć, ale warunkiem pozostaje zajęcie wysokiej lokaty w Rajdzie Grecji, który odbędzie się dniach 9-12 września.

- Kiedy ogłoszono powrót Rajdu Akropolu do mistrzostw świata, byłem bardzo szczęśliwy. Mam stąd wiele niesamowitych wspomnień, a każde z nich znacząco kształtowało mnie jako kierowcę – przyznaje Kajetanowicz. - To właśnie jest taki rajd, który wiele daje, ale i bardzo dużo może zabrać. Jeśli całym zespołem pokażemy taką determinację jak wtedy, to myślę, że kibice mogą spać spokojnie – dodaje ustronianin, który przed sześcioma laty w Grecji przypieczętował pierwszy w karierze tytuł mistrza Europy.

 

 

Sport na OX.pl, czytaj także:

 

ap

źródło: ox.pl
dodał: Andrzej Poncza

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: