Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?

Mam Marzenie

Już po raz kolejny wolontariusze Fundacji Mam Marzenie odwiedzili Cieszyn. Tym razem powód wizyty był wyjątkowy! Spełniało się bowiem marzenie sześcioletniej Dagmary, mieszkanki Cieszyna.

Pragnieniem dziewczynki były bajkowe mebelki – łóżko w kształcie zamku, różowa szafa Barbie i pudełeczka zdobione postaciami z bajek. Pokój Dagmary ozdobiły ponadto firanki z bajowym deseniem, nowe biurko i piękny kolorowy dywan. Całość idealnie skomponowała się z różowymi ścianami pokoju i malunkiem na jednej ze ścian wykonanym własnoręcznie przez mamę Dagmary.

Sekretem spełniania marzeń są dobrzy ludzie. To dzięki hojności klientów marketu Kaufland oraz uczestników imprezy „Śląskie Smaki”, organizowanej przez Biuro Promocji i Informacji Urzędu Miejskiego w Cieszynie, mogło się ziścić marzenie Dagmary.

Organizatorem zbiórki pieniędzy w imieniu Fundacji Mam Marzenie, była Akcja „Święta dla Studenta” - czyli cieszyńskie Aniołki sprzedające przed Bożym Narodzeniem opłatki. Ponadto do spełnienia marzenia przyczynili się Pan Rafał Starowicz i Pani Urszula Kuc oraz czytelnicy Głosu Ziemi Cieszyńskiej.

Szczegóły z realizacji dziecięcego marzenia można znaleźć na internetowych stronach fundacji www.mammarzenie.org, oraz na stronie Akcji „Święta dla Studenta” www.aniolek.pl.

Dagmara wymaga jeszcze długiego i kosztownego leczenia. Osoby, które chciałyby pomóc rodzicom dziewczynki proszone są o kontakt z wolontariuszami fundacji 0609588977
źródło: cieszyn.pl
dodał: MD

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: