Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

„Mała książka, wielki człowiek” w Jaworzu

Gminna Biblioteka Publiczna w Jaworzu przygotowała dla najmłodszych swoich czytelników oraz ich rodziców, którzy zabiorą swoje pociechy do BIBLIOTEKI specjalną wyprawkę Młodego Czytelnika.

Kampania społeczna „Mała książka - wielki człowiek” przypomina o korzyściach wynikających ze wspólnego, rodzinnego czytania już od pierwszych miesięcy życia dziecka. Została ona przygotowana w związku z ogólnopolską akcją „Książką połączeni”.

Największą gwiazdą tegorocznej odsłony kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, czyli nasza nowa Wyprawka dla dzieci w wieku przedszkolnym jest książka „Krasnal w Krzywej Czapce”. Jest to książka zupełnie wyjątkowa, bo powstała specjalnie na potrzeby tegorocznej kampanii. Autorem pełnej niezwykłych przygód opowieści o Krasnalu w Krzywej Czapce jest wybitny autor, znany i lubiany przez najmłodszych czytelników – Wojciech Widłak, a przepiękne ilustracje stworzyła Aleksandra Krzanowska.

Do wyprawki dołączona jest broszura „Książką połączeni, czyli Mały Czytelnik w bibliotece", która pomoże rodzicom rozbudzać w dzieciach pasję do czytania. Wszystkie zainteresowane przedszkolaki razem z rodzicami zapraszamy do odwiedzenia biblioteki w Jaworzu.

 

AK, GBP

źródło: ox.pl
dodał: red

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: