Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Mają nowy plac zabaw w Godziszowie

Przy jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Godziszowie powstał nowy plac zabaw. Dzieci mogą już testować nowy nabytek gminy.

Na nowym placu zabaw w Godziszowie możemy znaleźć dwie klasyczne huśtawki oraz jedną na sprężynie w kształcie konika. Jest też kolorowy domek ze zjeżdżalnią, do którego można dostać się schodkami albo z drugiej strony, podciągając się liną.  Nieopodal domku jest też niewielki tunel. W nowym miejscu są też ławki i kosz na śmieci.

- Dzięki zaangażowaniu wielu osób, w tym mieszkańców, a także wsparciu Gminy Goleszów udało się stworzyć plac zabaw przy jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Godziszowie. Jestem przekonana, że będzie to miejsce, które sprawi sporo radości najmłodszym mieszkańcom Godziszowa. Gratuluję sukcesu wszystkim zaangażowanym w stworzenie placu zabaw osobom, w tym sołtys Godziszowa Beacie Jaworek oraz radnemu Sławomirowi Żmiji. – podsumowuje Sylwia Cieślar, Wójt Gminy Goleszów.

 

MD

źródło: ox.pl
dodał: md

Komentarze

1
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
2022-07-25 16:59:39
św. Patryk.: jeszcze niedawno placem zabaw dla dzieci ze wsi czy małych miasteczek był dosłownie cały teren wkoło, czy z "placu zabaw" będą miały lepsze wspomnienia na starość? to raczej kolejna, tak jak "tężnie" bezsensowna moda
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: