Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
Zaloguj się
Jesteś nowy na OX.PL?
wiadomości

Magia świąt zagości w Jaworzu już 4 grudnia

Przedstawiamy kolejną propozycję spędzenia mikołajkowego czasu w naszym regionie. W amfiteatrze w Jaworzu już w najbliższą sobotę zrobi się naprawdę świątecznie.


Ośrodek Promocji Gminy Jaworze serdecznie zaprasza mieszkańców na wydarzenie pod nazwą: "Magia Świąt w Jaworzu", które odbędzie się na terenie Amfiteatru w Jaworzu, 4 grudnia 2021 r., o godzinie 14:00. Wstęp wolny. - W trakcie wydarzenia przewidziano szereg atrakcji dla najmłodszych oraz dla dorosłych jaworzan. W programie przewidziano zorganizowanie Jarmarku Świątecznego, w ramach którego rozłożone zostaną stoiska gastronomiczne (m.in. food truck Mateusza Kręciny i rękodzielnicze). Przeprowadzony zostanie również kiermasz regionalnych wyrobów świątecznych oraz kiermasz Fundacji "Serce dla Maluszka". Nie zabraknie również ciepłych potraw i słodkich poczęstunków - środki ze sprzedaży zostaną przeznaczone na leczenie Kajtka – zaprasza OPGJ.

Chętni na spotkanie z Mikołajem powinni pojawić się już o godz. 14.00 (szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 33 488 31 16 w godz. 8:00 – 16:00). O godz. 15.45 zaplanowano świąteczny występ wokalnego zespołu Włóczykije.. O godz. 17.30 na deskach amfiteatru w Jaworzu wystąpi Kapela Góralska „Straconka”.


KOD

źródło: ox.pl
dodał:

Komentarze

0
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze internautów. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu.
Zobacz regulamin
Musisz się zalogować, aby móc wystawiać komentarze.
Nie masz konta? Zarejestruj się i sprawdź, co możesz zyskać.
To również może Ciebie zainteresować:
Ostatnio dodane artykuły: